Znudziło mi się poszukiwanie informacji w internecie za każdym razem gdy potrzebowałem przerobić jednostki tempa lub uporządkować strefy treningowe. Dzisiaj oddaje w wasze ręce pierwszą wersję mojego kalkulatora biegowego.

W związku z powyższym rozpocząłem pracę nad własnym rozwiązaniem, do którego miałbym dostęp również gdy nie jestem podpięty do internetu. Część z tych obliczeń można wykonać za pomocą aplikacji na telefonie, o której jeszcze kiedyś będę pisał jednak w głowie miałem nieco bardziej skomplikowane rozwiązania. Gdy usiadłem do Excela i zacząłem proces tworzenia od razu pomyślałem, że nie będę (chociaż tym razem ;)) samolubem i podzielę się swoją pracą ze światem. W efekcie spędziłem nad arkuszem dużo więcej czasu niż zakładałem aby go podwójnie sprawdzić i zaprojektować tak by dobrze się prezentował.

Arkusz będzie się rozrastał. Pierwsze trzy zakładki to podstawowe obliczenia pomocne w kalkulacji biegu na rekord. ;) Kolejne dwie zakładki, które już mam opracowane będą przydatne dla osób trenujących według planów treningowych. Nim je jednak udostępnię muszę kupić i przeczytać jedną książkę aby poprawić drobne błędy merytoryczne i sprawdzić dokładnie zamysł jaki towarzyszył autorowi przy tworzeniu własnych stref treningowych. Materiał jest ciekawy i mam nadzieję, że przyda się niejednej osobie trenującej biegi długodystansowe czy kolarstwo.

Dzisiaj udostępniam tak naprawdę dwie rzeczy. Pierwszą jest wspomniany biegowo-rowerowy arkusz kalkulacyjny w wersji podstawowej. Druga, to możliwość dopisania się do listy subskrypcyjnej tego bloga. Obie te rzeczy są powiązane. Dzięki newsletterowi będę mógł informować wszystkich chętnych o nowych wpisach na blogu. W praktyce będą to maksymalnie 2 maile tygodniowo. Dla zapisanych osób będę starał się od czasu do czasu przygotowywać jakieś bonusowe treści. Kalkulator biegowy jest pierwszą z nich. Jeśli będę miał gotową kolejną wersję kalkulatora, będzie ona wysyłana tylko do odbiorców newslettera. Wierzę, że jest to dodatkowa wartość dla Czytelników tego bloga.

Podsumowując, gorąco zapraszam do wypełnienia poniższego formularza. Oczywiście w każdej chwili będzie można się w łatwy sposób wypisać z listy.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here