Współpraca i kontakt

Nazywam się Marcin Hinz (więcej informacji o mnie). Uruchomiłem ten blog na przełomie sierpnia i września 2013 roku. To był ten czas gdy moje hobby przerodziło się w pasję. Wtedy też rozpocząłem współpracę z trenerem w ramach treningów biegowych.

Piszę o triathlonie, czyli sześciu dyscyplinach takich jak: pływanie, kolarstwo, bieganie, dieta, regeneracja i trening uzupełniający. ;) Opisuje zarówno sprzęt jaki przejdzie mi przez ręce jak, kwestie treningów oraz relacje z zawodów. Staram się motywować czytelników do działania i zarażać ich miłością do triathlonu. Dzięki temu coraz większe ich grono wystartowało już w swoich debiutanckich zawodach.

W sprawach związanych ze współpracą zapraszam do kontaktu na maila marcin@ironfactory.pl.

ironfactory statystyki aug 2017
Statystyki z okresu 1-31 sierpnia 2017. Jeśli istnieje potrzeba, mogę przygotować szczegółowy raport z Google Analytics.

Fan Page IronFactory.pl – 1545 fanów
Prywatny profil na Facebooku – 1617 znajomych i obserwujących
Twitter – 818 obserwujących
Instagram – 425 obserwujących
YouTube – 370 subskrybentów

Zachęcam do kontaktu i propozycji współpracy reklamowej. Jestem gotowy na przyjęcie różnego rodzaju ofert. Mogę przygotować wpis o produkcie czy usłudze o ile będzie ona spójna z tematyką bloga (sport, zdrowy tryb życia). Nie stosuję reklam typu Adsense dzięki czemu nie ma ryzyka, że obok opisywanego produktu/usługi będzie widniała reklama konkurencji. Dodatkowo proponuję reklamę audio w podcaście. Wystawiam faktury VAT.

Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu na kampanię reklamową, opisz jej ogólne założenia. Postaram się zaproponować odpowiedni sposób jej przeprowadzenia w oparciu o wiedzę o moich czytelnikach.

Recenzje sprzętu i inne treści dla miesięcznika „Mój Mac Magazyn” (od 05.2015 do chwili obecnej).

MMM_retro

Uczestnictwo w programie „Jak to działa” w TVP 1 (13.06.2015).

tvp1

Występ w podcaście Macgadka

Odcinek 98 – Idźcie pobiegać! (11.01.2015)

Odcinek 108 – Dwie torby sprzętu do triathlonu (23.07.2015)