Współpraca i kontakt (old version)

Nazywam się Marcin Hinz. Uruchomiłem ten blog na przełomie sierpnia i września 2013 roku. To był ten czas gdy moje hobby przerodziło się w pasję. Wtedy też rozpocząłem współpracę z trenerem w ramach treningów biegowych.

Piszę o triathlonie, czyli sześciu dyscyplinach takich jak: pływanie, kolarstwo, bieganie, dieta, regeneracja i trening uzupełniający. ;) Opisuje zarówno sprzęt jaki przejdzie mi przez ręce jak, kwestie treningów oraz relacje z zawodów. Staram się motywować czytelników do działania i zarażać ich miłością do triathlonu. Dzięki temu coraz większe ich grono wystartowało już w swoich debiutanckich zawodach.

W sprawach związanych ze współpracą zapraszam do kontaktu na maila marcin.hinz.pl@gmail.com

Statystyki bloga

blog-statystyki-wrzesienStatystyki z okresu 25 sierpnia – 23 września 2016. Jeśli istnieje potrzeba, mogę przygotować szczegółowy raport z Google Analytics.

Media społecznościowe

Fan Page IronFactory.pl – 767 fanów
Prywatny profil na Facebooku – 1360 znajomych i obserwujących
Twitter – 770 obserwujących

Formy współpracy reklamowej

Zachęcam do kontaktu i propozycji współpracy reklamowej. Jestem gotowy na przyjęcie różnego rodzaju ofert. Mogę przygotować wpis o produkcie czy usłudze o ile będzie ona spójna z tematyką bloga (sport, zdrowy tryb życia). Nie stosuję reklam typu Adsense dzięki czemu nie ma ryzyka, że obok opisywanego produktu/usługi będzie widniała reklama konkurencji. Dodatkowo proponuję reklamę audio w podcaście. Wystawiam faktury VAT.

Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu na kampanię reklamową, opisz jej ogólne założenia. Postaram się zaproponować odpowiedni sposób jej przeprowadzenia w oparciu o wiedzę o moich czytelnikach.

Ja w mediach

Recenzje sprzętu i inne treści dla miesięcznika „Mój Mac Magazyn” (od 05.2015 do chwili obecnej).

MMM_retro

Uczestnictwo w programie „Jak to działa” w TVP 1 (13.06.2015).

tvp1

Występ w podcaście Macgadka

Odcinek 98 – Idźcie pobiegać! (11.01.2015)

Odcinek 108 – Dwie torby sprzętu do triathlonu (23.07.2015)