Akcja – Pomorze biega

pomorzebiega

Kto startuje w okolicy ten wie, że za zajęcie 1037 miejsca w biegach ulicznych, w których ostatnio brałem udział były dodatkowe nagrody. Z pomysłem wystartowało Radio Gdańsk, które nadaje na fali 103,7 MHz. Bardzo fajny pomysł i choć o zajęciu tego miejsca decyduje ślepy traf, to o akcji się często mówi i żartuje (w pozytywnym sensie). Rozgłośnia zrobiła kolejny krok w stronę propagowania biegania i uruchomiła akcję „Pomorze biega”. W jej skład z tego co widzę wchodzi strona www.pomorzebiega.pl oraz audycja radiowa o bieganiu nadawana w czwartki od godziny 14:30. Na stronie znajdziesz informacje o imprezach, trochę porad na temat biegania i unikaniu kontuzji. Jest również kalendarz imprez i wiele więcej. Co można usłyszeć w audycji radiowej, jeszcze nie wiem. Mam tylko nadzieję, że nie zapomnę nastawić radyjka w czwartek ;)

O akcji dowiedziałem się od Piotrka :)

Podobne artykuły…

Obóz oddechowo-biegowy u Pana Jagody

Obóz oddechowo-biegowy u Pana Jagody

W lutym miałem okazje uczestniczyć w obozie u Pana Jagody. Uczyliśmy się oddychać i biegać metodą POSE. Po więcej zapraszam na youtube’a.

Twój pierwszy triathlon i trening siłowy do triathlonu

Twój pierwszy triathlon i trening siłowy do triathlonu

Nagrałem kilka słów o książkach, które dostałem z wydawnictwa Buk Rower. Jeśli chcesz zdobyć jedną z nich zapraszam do pomocy Zosi na ironfactory.pl/zosia. Jeśli jest po 23 września to i tak zapraszam pod siepomaga.pl/zosia. Każde wsparcie się liczy! Poniżej znajdziesz materiał video o książkach oraz materiały dodatkowe, tj. wycinki z książki o ćwiczeniach siłowych. ćwiczenia do biegania […]

0 komentarzy