Foto-video z HMŚ w lekkoatletyce. Sopot 2014

Nie planowałem uczestniczyć w tej imprezie ale jak już dają bilety za darmo to trzeba iść. ;) Dostałem zaproszenie na piątkową, poranną sesję, czyli kwalifikacje. To było coś nowego dla mnie. Nigdy na imprezie lekkoatletycznej nie byłem. Jak leciały transmisje w TV to nigdy nie oglądałem, bo nudziło mnie okrutnie.

W sumie to o tej imprezie napisano już wszystko. Ja dodaje swoje trzy grosze parę dni po czasie. Cóż, podczas startów w biegach przyzwyczaiłem się że jestem 4 dni po innych. ;)

IMG_4589_mini

Miejsca mieliśmy fajne. Tuż przy startujących na 400, 800 i 3000m. Jedyne do czego było daleko, to do najnudniejszej konkurencji, tj. pchnięcia kulą. :P Myślałem że na sesji porannej, w piątek, hala będzie pusta. Sporo krzesełek było jednak zajętych.

IMG_4568_mini

Cóż by moja geek’owska dusza poczęła gdybym nie zainteresował się technologią. Dla tych co lubią minimalizm, życie bez kabli oraz technologie bezprzewodowe prezentuje powyższy obrazek. :P

IMG_4600_mini

Cztery godziny zmagań minęło mi zaskakująco szybko. Zachęcony dawką emocji myślałem czy nie kupić biletu na niedzielne finały. Dałem sobie jednak spokój. Nie wiem czy nie będę potrzebował tych kilku setek na doprowadzenie nogi do porządku. :PIMG_4603_miniPodczas kwalifikacji w biegu na 800m wszyscy nabrali rumieńców. Zdziwiłem się, że hala wypełniona w 50% może dać tak głośny doping. :) Ciekaw jestem jak to wyglądało na finałach gdy Lewandowski i Kszczot biegli na czele stawki. To musiał być dopiero odjazd.

IMG_4646_mini

GO ANGELA GO!!!

IMG_4657_mini

Na koniec sklejka z filmików, które nagrałem telefonem. To była super impreza. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi materiałami i wrażeniami z kolejnych dni zawodów, zapraszam do kontaktu.

Podobne artykuły…

Twój pierwszy triathlon i trening siłowy do triathlonu

Twój pierwszy triathlon i trening siłowy do triathlonu

Nagrałem kilka słów o książkach, które dostałem z wydawnictwa Buk Rower. Jeśli chcesz zdobyć jedną z nich zapraszam do pomocy Zosi na ironfactory.pl/zosia. Jeśli jest po 23 września to i tak zapraszam pod siepomaga.pl/zosia. Każde wsparcie się liczy! Poniżej znajdziesz materiał video o książkach oraz materiały dodatkowe, tj. wycinki z książki o ćwiczeniach siłowych. ćwiczenia do biegania […]

Pomóż Zosi, czyli Marcin kontra Marcin

Pomóż Zosi, czyli Marcin kontra Marcin

Nie będę tutaj dużo pisał. Kolega Marcin opisał ładnie całą akcję, a ja podsumowałem to w swoim video. siepomaga.pl/zosia wydarzenie na FB Marcin kontra Marcin, aby wesprzeć Marcina i Zosię To nie jest łatwe zadanie. Dla żadnego z trzech Marcinów. Każdy z nas podjął się dużego wyzwania. Oczywiście na miarę możliwości. O co chodzi? Po […]

0 komentarzy