Kartka z roku 2014-ego – podsumowanie

Jak wszyscy to wszyscy. Wyciągnąłem parę cyferek z mojego Garmin Connecta. Rok 2014 był mega udany mimo, że co chwila przytrafiały się jakieś przeszkody. Cóż, widocznie to norma i trzeba do tego się przyzwyczaić. Kontuzje, problemy ze sprzętem, brakiem czasu wolnego i dostosowanie do życia rodzinnego – proza codzienności.

Podsumowanie roku 2014:

336 Aktywności
Całkowity dystans wszystkich dyscyplin: 2.976,64 km
Całkowity czas na treningach: 319:32:12 g:m:s
Wzrost wysokości: 19.462 m
Śr. tętno (nie uwzględnia treningów pływackich): 136 uderzenia/min
Kalorie: 219.234 C

Niezły czad z tymi kaloriami. ;) Skoro różnica w bilansie kalorycznym równa 7 tys kcal odpowiada utracie/przybraniu 1 kg tkanki tłuszczowej (jest to zapewne spore uproszczenie) to mamy do czynienia z przerobem rzędu 30 kg. ;-)

Jestem biegaczem.

Choć tri jest absolutnie epickim sportem, to dopiero w nim raczkuje. Widać to również po ilości treningów innych niż biegowe. Poniżej podsumowanie roku 2014 właśnie w bieganiu:
178 Aktywności
Dystans: 2.112,67 km
Czas: 200:35:14 g:m:s

Do tego należy dorzucić około 60 godzin w wodzie, 46 godzin na rowerze (masakrycznie mało), a reszta to ćwiczenia siłowe.

podsumowanie-roku-2014-triathlon

Gdy patrzę na roczny kalendarz aktywności, łezka się w oku kręci. ;-) Widać na nim świętowanie po debiucie w triathlonie (sierpień) oraz jesienne skręcenie kostki + roztrenowanie. W grudniu jak widać wróciłem do walki mimo gipsu na ręce pod koniec miesiąca. Walka trwa, a poniższy cytat proponuje wbić sobie do głowy.

paderewski-systematycznosc-wysilek

Podobne artykuły…

Garmin FR 745 – recenzja

Garmin FR 745 – recenzja

Lekki, wszystkomający, matowy, ładnie wyglądający - tak najkrócej można opisać nowy model serii 7xx od Garmina....

Obóz biegowo-oddechowy u Jagody – edycja letnia

Obóz biegowo-oddechowy u Jagody – edycja letnia

Po raz kolejny (po edycji zimowej) gościłem u Maćka vel Jagody na obozie biegowo-oddechowym. Prawdę powiedziawszy jechałem tam bardziej towarzystko niż sportowo, a przy okazji zaliczyłem małe bieganie po górach ;) Po więcej zapraszam na youtube’a.

0 komentarzy