Lekkie bieganie

Kolejny raz chciałem rozpocząć pisanie od „mam nadzieję”. Skończył się czas opierdzielania i spokojnego biegania. W tym tygodniu zrobiłem niecałe 40 km. Sprawdzaliśmy z trenerem jak się czuje gdy lekko przyspieszę do 5:45 i troszkę szybciej. Było bardzo fajnie. Największą frajdę sprawiła mi walka z gradem i ostrym wiatrem wczoraj. Taki fun! :-)

Koniec z tym! Muszę mocno wejść z trening i zacząć myśleć co jem. Na szczęście zjadłem już większość słodyczy, które dzieci dostały na święta ;-) więc teraz będzie już tylko lepiej. Ta moja silna wola… robi ze mną co chce. Cykl treningowy przygotowujący do 30.03 uważam za otwarty. Byle choróbsko nie wróciło bo się wkur…

Właśnie dostałem telefon, że mogę dzisiaj odebrać pasek HR do mojego Garmina :) Wszystko się ładnie zgrało w czasie.

kim chcesz byc

Tytułowe zdjęcie pochodzi ze strony unsplash.com.

Podobne artykuły…

Obóz biegowo-oddechowy u Jagody – edycja letnia

Obóz biegowo-oddechowy u Jagody – edycja letnia

Po raz kolejny (po edycji zimowej) gościłem u Maćka vel Jagody na obozie biegowo-oddechowym. Prawdę powiedziawszy jechałem tam bardziej towarzystko niż sportowo, a przy okazji zaliczyłem małe bieganie po górach ;) Po więcej zapraszam na youtube’a.

Nagrody, pieniądze, Sława… Triathlon Sława

Nagrody, pieniądze, Sława… Triathlon Sława

Bardzo ciekawe zawody na dystansie 1/3 IM we wspaniałej atmosferze, na świetnej trasie i z wypunktowaniem tego co w życiu jest ważne. Zapraszam do mojej opowieści o tych zawodach. Info o Memoriale Jasia Kmiecia na Akademii Triathlonu. Mój start: https://connect.garmin.com/modern/activity/3868304303(nie przyjmuje zaproszeń na Garmin Connect. Zapraszam za to na Stravę :)) Po więcej zapraszam na youtube’a.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *