Moja opinia: Biegać Mądrze – Richard Benyo

Książka ma wielu autorów. Przy pisaniu kilkunastu rozdziałów brały udział inne osoby oprócz Richarda. Muszę przyznać, że sposób w jaki została napisana jest dość oryginalny. Po krótkim spojrzeniu na spis treści można się zmieszać. Raz tytuł jest „Biegaj więcej” by kolejny brzmiał „Biegaj mniej”. Co ciekawsze, to wszystko ma ręce i nogi. Rozdziały można czytać zarówno od początku do końca (do czego zachęcam, szczególnie za pierwszym podejściem) jak i wybierając pojedyncze kartki w zależności od sytuacji w jakiej akurat się znajdujemy. Trzymając się tego przykładu: czy mamy biegać więcej czy mniej, czy startować w zawodach czy ich unikać, każdy z rozdziałów świetnie broni postawionej w tytule tezie. Informuje o co chodzi, podaje argumenty i rozwiązania. Czytając książkę od deski do deski można zwrócić uwagę na to, że niektóre teksty pojawiają się w książce wiele razy. Jednak to właśnie dzięki temu, można zerkać do niej w późniejszym terminie, wybierając poszczególny rozdział.

Podobne artykuły…

Pomiar tętna z nadgarstka w Apple Watch… i inne błędy ;)

Pomiar tętna z nadgarstka w Apple Watch… i inne błędy ;)

Nastawiłem się pozytywnie na pomiar tętna z nadgarstka. Wiem, że ciężko o jego prawidłowość ale miałem dobre doświadczenia podczas testów starego Apple Watch. Niestety przy dłuższym użytkowaniu i testowaniu wyszło, że różowo to będzie… kiedyś… może ;) Po więcej zapraszam na youtube’a.

Apple Watch na rowerze – czy to zadziała?

Apple Watch na rowerze – czy to zadziała?

Czy Apple Watch nadaje się do przejażdżek rowerowych? Tak. Czy nadaje się do ułożonego treningu? Nie. Film odpowiada na pytanie „dlaczego uważam tak jak uważam” oraz podsumowuje cały test Apple Watch na ręku triathlonisty. Po więcej zapraszam na youtube’a.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.