Nowy Garmin Connect

Firma Garmin poinformowała o zupełnym przeprojektowaniu interfejsu platformy Garmin Connect. Patrząc na zrzut ekranu przecieram oczy ze zdumienia. Faktycznie, wszystko jest nowe. Jeszcze nie wiem czy lepsze ale na pewno trzeba się będzie przyzwyczaić.

Jedno bardzo mnie ciekawi. Czy wreszcie będzie można ustawić prywatność tak, by udostępnić wszystkim swój trening, nie udostępniając przy tym mapy. To taki pro-feature… ;-) Widzę, że otwierają się na sporą rzeszę klientów. Mają być dodane badge więc mamy też element grywalizacji. Ciekawie to może wyglądać. Byle nie przekoloryzowali jak mBank ze swoim nowym interfejsem.

Przy okazji: vivofit średnio mi się podoba. Z opasek tego typu wolałbym bardziej JawboneUp 24. Jednak lubię gdy wszystko ze sobą współgra w ekosystemie dlatego do zegarka multisport Garmina chętnię przyjmę nową bransoletę vivofit na testy ;~)

♦︎ ŹRÓDŁO ♦︎

Podobne artykuły…

Pomiar tętna z nadgarstka w Apple Watch… i inne błędy ;)

Pomiar tętna z nadgarstka w Apple Watch… i inne błędy ;)

Nastawiłem się pozytywnie na pomiar tętna z nadgarstka. Wiem, że ciężko o jego prawidłowość ale miałem dobre doświadczenia podczas testów starego Apple Watch. Niestety przy dłuższym użytkowaniu i testowaniu wyszło, że różowo to będzie… kiedyś… może ;) Po więcej zapraszam na youtube’a.

3 komentarze

 1. venedie

  a widziałeś zapowiedź polarowego zegarka tri? ciekawe co z tego wyjdzie.

  Odpowiedz
  • Marcin Hinz

   Zapowiedź widziałem ale nie czytałem o nim. Platformy, po inwestycji w 910XT nie będę zmieniał ale jak produkt wyjdzie to chętnie poczytam o nim.

   Odpowiedz
   • venedie

    No wiadomo ;) Zastanawiam się jedynie jak to Polarowi wyjdzie, bo na razie Garmin z swoją 910 nie ma konkurencji w tej klasie.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.