Nowy Garmin Connect

Firma Garmin poinformowała o zupełnym przeprojektowaniu interfejsu platformy Garmin Connect. Patrząc na zrzut ekranu przecieram oczy ze zdumienia. Faktycznie, wszystko jest nowe. Jeszcze nie wiem czy lepsze ale na pewno trzeba się będzie przyzwyczaić.

Jedno bardzo mnie ciekawi. Czy wreszcie będzie można ustawić prywatność tak, by udostępnić wszystkim swój trening, nie udostępniając przy tym mapy. To taki pro-feature… ;-) Widzę, że otwierają się na sporą rzeszę klientów. Mają być dodane badge więc mamy też element grywalizacji. Ciekawie to może wyglądać. Byle nie przekoloryzowali jak mBank ze swoim nowym interfejsem.

Przy okazji: vivofit średnio mi się podoba. Z opasek tego typu wolałbym bardziej JawboneUp 24. Jednak lubię gdy wszystko ze sobą współgra w ekosystemie dlatego do zegarka multisport Garmina chętnię przyjmę nową bransoletę vivofit na testy ;~)

♦︎ ŹRÓDŁO ♦︎

Podobne artykuły…

3 komentarze

 1. venedie

  a widziałeś zapowiedź polarowego zegarka tri? ciekawe co z tego wyjdzie.

  • Marcin Hinz

   Zapowiedź widziałem ale nie czytałem o nim. Platformy, po inwestycji w 910XT nie będę zmieniał ale jak produkt wyjdzie to chętnie poczytam o nim.

   • venedie

    No wiadomo ;) Zastanawiam się jedynie jak to Polarowi wyjdzie, bo na razie Garmin z swoją 910 nie ma konkurencji w tej klasie.