Podsumowanie „Ironfactory Strava Club” Q4/2017

Są pomysły które upadają. Są takie które się utrzymują w niezmienionej formie. Są też takie które ewoluują, ponieważ tak zostały zaplanowane.

Klub na Stravie nie jest żadnym z powyższych. :P Założony zupełnie spontanicznie za namową Sebastiana, którego możecie usłyszeć w pierwszych odcinkach Kropki nad M.

Czytelnicy i słuchacze zaczęli tam dołączać, więc postanowiłem zrobić z tego zabawę i co tydzień umieszczałem wyniki tabeli na Fanpage. Najpierw dość nieregularnie ale z biegiem czasu regularność się poprawiała.

Finalnie pod koniec października stwierdziłem, że czas te wyniki zapisywać w formie tabeli, rozdawać punkty i zobaczyć kto z nas jest najbardziej regularny i poświęcony aktywności. Ot tak… zupełnie dla zabawy, by dodać nieco grywalizacji do naszych codziennych zmagań. :)

Do klubu zapraszam TUTAJ.

Podobne artykuły…

Z kim się właściwie ścigamy?

Z kim się właściwie ścigamy?

Sezon dawno za nami. Wiele osób napisało (na papierze, blogu czy w swoich notatkach) podsumowanie roku, wysnuło jakieś wnioski, rozpisało plany na następne 12 miesięcy. Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie myśl, która wpadła mi gdy czytałem podsumowanie sezonu Endure Team. Na początek chciałbym przybliżyć dwie sprawy. W czerwcu na biegu w Gdyni osiągnąłem […]

Jak najszybciej wrócić do treningów? Powoli.

Jak najszybciej wrócić do treningów? Powoli.

Wejście w sezon 2016 miałem bardzo kiepskie. Uraz, nabrałem masy, pofolgowałem. To doświadczenie pomoże mi w spokojnym wejściu w sezon 2017.

Tym razem okres roztrenowania wyglądał o wiele lepiej, choć nadal słabo. Przytyłem 2 kg i trochę wariowałem (różne inne aktywności) ale tym razem nie zrobiłem sobie żadnego kuku typu obicie żeber itp. Można zatem było zacząć się ruszać… ale do kilku pierwszych wyjść na bieganko musiałem się mocno zmuszać.

0 komentarzy