Triatlodzieci

Wczoraj pojawiła się ciekawa wiadomość:

Zespół Szkół nr 52 na Bielanach uruchomił właśnie nabór do pierwszej w Warszawie klasy gimnazjalnej, w której będzie realizowany program szkolenia w zakresie triathlonu. W sobotę 8 lutego młodzież i rodzice, podczas dnia otwartego, będą mogli porozmawiać z trenerami i zawodnikami oraz dowiedzieć się więcej o samej dyscyplinie, formie i sposobach szkolenia młodych triathlonistów.

Ideą jest wychowanie przyszłych mistrzów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Wciąż jeszcze jest czas, żeby ten śmiały pomysł zrealizować. Młodzież trenować będzie pod okiem Cezarego Figurskiego, którego część z nas kojarzyć może z działającym przy szkole klubem Klub UKS G-8 Bielany, a którego zawodnicy wielokrotnie stawali na podium Mistrzostw Polski.

Czyli za parę lat na zawodach będą przeganiać mnie 15-latkowie. Jak żyć?

ŹRÓDŁO

Podobne artykuły…

Obóz oddechowo-biegowy u Pana Jagody

Obóz oddechowo-biegowy u Pana Jagody

W lutym miałem okazje uczestniczyć w obozie u Pana Jagody. Uczyliśmy się oddychać i biegać metodą POSE. Po więcej zapraszam na youtube’a.

Twój pierwszy triathlon i trening siłowy do triathlonu

Twój pierwszy triathlon i trening siłowy do triathlonu

Nagrałem kilka słów o książkach, które dostałem z wydawnictwa Buk Rower. Jeśli chcesz zdobyć jedną z nich zapraszam do pomocy Zosi na ironfactory.pl/zosia. Jeśli jest po 23 września to i tak zapraszam pod siepomaga.pl/zosia. Każde wsparcie się liczy! Poniżej znajdziesz materiał video o książkach oraz materiały dodatkowe, tj. wycinki z książki o ćwiczeniach siłowych. ćwiczenia do biegania […]

0 komentarzy