Współpraca i kontakt

O mnie
Nazywam się Marcin Hinz (więcej informacji o mnie). Uruchomiłem ten blog na przełomie sierpnia i września 2013 roku. To był ten czas gdy moje hobby przerodziło się w pasję. Wtedy też rozpocząłem współpracę z trenerem w ramach treningów biegowych.

Zauważyłem, że sport to nie tylko merytoryczna, twarda wiedza o danej dyscyplinie – a takie treści na początku tworzyłem. Obecnie publikuje materiały o sportowym stylu życia, które przeplatają obowiązki rodzinne, praca, sport i dodatkowe aktywności jakie wykonujemy by przeżyć szczęśliwe życie. :)

Staram się motywować czytelników, widzów i sluchaczy do działania oraz zarażać ich miłością do triathlonu. Dzięki temu coraz większe ich grono wystartowało już w swoich debiutanckich zawodach.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować pisz na maila marcin@ironfactory.pl.

Statystyki

Blog – 5000 osób miesięcznie
YouTube – 1300 subskrybentów (~20k obejrzeń w miesiącu)
Fan Page IronFactory.pl – 2k fanów
Prywatny profil na Facebooku – 1850 znajomych i obserwujących
Twitter – 800 obserwujących
Instagram – 600 obserwujących

Formy współpracy reklamowej
Zachęcam do kontaktu i propozycji współpracy.

Jeśli masz jakiś pomysł, który chcesz ze mną zrealizować – przedstaw go.
Jeśli masz produkt, ideę lub usługę, którą chesz pokazać innym ale nie masz pomysłu – opisz czym chcesz zainteresować moich odbiorców. Postaram się zaproponować odpowiedni sposób przeprowadzenia współpracy w oparciu o wiedzę o moich czytelnikach.

Jestem gotowy na przyjęcie różnego rodzaju ofert. Mogę przygotować wpis o produkcie czy usłudze o ile będzie ona spójna z tematyką bloga (sportowy styl życia). Nie stosuję reklam typu Adsense dzięki czemu nie ma ryzyka, że obok opisywanego produktu/usługi będzie widniała reklama konkurencji. Dodatkowo są możliwe formy reklamy audio w podcaście oraz video na kanale YouTube. Wystawiam faktury VAT.