Współpraca i kontakt

O mnie

Nazywam się Marcin Hinz (więcej informacji o mnie). Uruchomiłem ten blog na przełomie sierpnia i września 2013 roku. To był ten czas gdy moje hobby przerodziło się w pasję. Wtedy też rozpocząłem współpracę z trenerem w ramach treningów biegowych.

Zauważyłem, że sport to nie tylko merytoryczna, twarda wiedza o danej dyscyplinie – a takie treści na początku tworzyłem. Obecnie publikuje materiały o sportowym stylu życia, które przeplatają obowiązki rodzinne, praca, sport i dodatkowe aktywności jakie wykonujemy by przeżyć szczęśliwe życie. :)

Staram się motywować czytelników, widzów i sluchaczy do działania oraz zarażać ich miłością do triathlonu. Dzięki temu coraz większe ich grono wystartowało już w swoich debiutanckich zawodach.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować pisz na maila marcin@ironfactory.pl.

Statystyki

Statystyki z okresu 1-31 maja 2018. Jeśli istnieje potrzeba, mogę przygotować szczegółowy raport z Google Analytics.

Fan Page IronFactory.pl – 1780 fanów
Prywatny profil na Facebooku – 1730 znajomych i obserwujących
Twitter – 820 obserwujących
Instagram – 550 obserwujących
YouTube – 770 subskrybentów

Formy współpracy reklamowej

Zachęcam do kontaktu i propozycji współpracy.

Jeśli masz jakiś pomysł, który chcesz ze mną zrealizować – przedstaw go.
Jeśli masz produkt, ideę lub usługę, którą chesz pokazać innym ale nie masz pomysłu – opisz czym chcesz zainteresować moich odbiorców. Postaram się zaproponować odpowiedni sposób przeprowadzenia współpracy w oparciu o wiedzę o moich czytelnikach.

Jestem gotowy na przyjęcie różnego rodzaju ofert. Mogę przygotować wpis o produkcie czy usłudze o ile będzie ona spójna z tematyką bloga (sportowy styl życia). Nie stosuję reklam typu Adsense dzięki czemu nie ma ryzyka, że obok opisywanego produktu/usługi będzie widniała reklama konkurencji. Dodatkowo są możliwe formy reklamy audio w podcaście oraz video na kanale YouTube. Wystawiam faktury VAT.